4800 GB w T‑Mobile. Internetu nie zabraknie

T-Mobile zapłaci 500 mln dolarów za naruszenie danych klientów.
T-Mobile zapłaci 500 mln dolarów za naruszenie danych klientów.
Źródło zdjęć: © Getty Images | BSR Agency

28.04.2023 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile przygotowało ofertę z gigantyczną paczką darmowych gigabajtów. Operator ogłosił, że nowi i obecni klienci otrzymają 4800 dodatkowych gigabajtów przez rok, jeśli spełnią warunki promocji.

Darmowe pakiety internetowe to w ostatnim czasie częsta praktyka ze strony operatorów sieci komórkowych. Rzadko jednak zdarza się, by pakiet darmowego internetu był aż tak duży, jak w najnowszej promocji T-Mobile.

T-Mobile poinformowało o nowej ofercie, w ramach której można zyskać aż 4800 GB dodatkowego transferu. Jest ona skierowana zarówno do nowych klientów, jak i do tych, którzy posiadają już numery w magentowej sieci. Aby móc z niej skorzystać, konieczne jest wybranie jednej z taryf.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od 28 kwietnia klienci T-Mobile mogą zyskać dodatkowe 4800 GB w skali roku. Aby przystąpić do promocji, należy wybrać cykliczną ofertę GO! L za 45 zł miesięcznie. Następnym krokiem jest aktywacja promocji "Rok Internetu" w aplikacji Mój T-Mobile.

W momencie aktywacji promocji na koncie powinna pojawić się pierwsza paczka 400 GB do wykorzystania. Wraz z odnowieniem oferty GO! L co 30 dni klient będzie otrzymywał kolejne 400 GB, co w skali roku przełoży się łącznie na 4800 GB do wykorzystania.

Oprócz internetu oferta ta pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń oraz wysyłanie SMS-ów i MMS-ów bez limitu. Oprócz tego klient otrzymuje 30 GB i dodatkowe 30 GB po doładowaniu za 45 zł.

Klienci T-Mobile na kartę, którzy zdecydują się na cykliczną ofertą Go! M za 35 zł co 30 dni lub GO! M + UA za 40 zł, co 30 dni z pakietem 1500 minut do wykorzystania w rozmowach z abonentami z Ukrainy, w ramach promocji "Rok Internetu" zyskają nie 1200 GB a 2400 GB przez rok. W obu ofertach dysponują też paczką 20 GB i 20 GB po doładowaniu za 35 lub 40 zł.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)