4800 GB w T-Mobile na kartę. Szczegóły oferty

4800 GB w T-Mobile na kartę. Szczegóły oferty

T-Mobile
T-Mobile
Źródło zdjęć: © Flickr | Mike Mozart CC BY-2.0 Flickr
04.10.2023 08:19

T-Mobile oferuje spory prezent dla obecnych i nowych klientów. Osoby, które zdecydują się na ofertę sieci na kartę, mogą liczyć na dodatkowe 4800 GB przez rok z opcją korzystania z technologii 5G.

T-Mobile zachęca do korzystania z oferty na kartę, przez udostępnianie dodatkowego internetu w ramach promocji. Nowi i obecni klienci mogą liczyć na gigantyczny pakiet internetowy w postaci 4800 GB przez rok (12 paczek po 400 GB każda). Z przygotowanej przez operatora promocji nie skorzystają jednak wszyscy klienci na kartę.

Dodatkowy internet, udostępniany przez T-Mobile, przysługiwać będzie tylko tym klientom oferty T-Mobile na kartę, którzy korzystają z cyklicznej oferty GO! L za 45 zł miesięcznie lub zdecydują się na zakup nowego numeru lub przeniesienie starego do sieci i aktywowanie wspomnianej oferty. W przypadku innych, tańszych ofert, promocja nie obowiązuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oferta cykliczna GO! L zapewnia nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i paczkę 60 GB internetu. Dodatkowo nowi klienci T-Mobile na kartę mogą liczyć na bonusowe 100 GB na start. W połączeniu z comiesięczną paczką 400 GB klienci mogą cieszyć się z naprawdę sporych możliwości korzystania z sieci bez większych ograniczeń.

4800 GB w T-Mobile. Jak odebrać?

Aby otrzymać dodatkowe 4800 GB, należy skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile i włączyć ofertę Rok Internetu. Umożliwia ona skorzystanie z 12 paczek po 400 GB każda. Pakiety mogą być wykorzystane także w sieci 5G.

Jak podaje T-Mobile w informacji prasowej, dodatkowe 4800 GB internetu to część kampanii "z mocą 5G", która ma promować korzystanie z sieci nowej technologii. Należy przy tym podkreślić, że dostęp do technologii 5G mają tylko te osoby, których urządzenia są z nią kompatybilne.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)