4800 GB za darmo w Play. Skorzysta część klientów

Darmowy internet w Play
Darmowy internet w Play
Źródło zdjęć: © Play

02.06.2023 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Play wprowadza nową promocję, w ramach której można dostać łącznie 4800 GB internetu za darmo na rok. Oferta nie dotyczy jednak wszystkich użytkowników. Skierowana jest bowiem do klientów, którzy korzystają z oferty Play na kartę.

Play ma nową propozycję dla klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Powinna ona zadowolić nawet tych, którzy są bardzo wymagającymi użytkownikami. Pozwala na pozyskanie 12 pakietów po 400 GB każdy przez rok, co przekłada się na 4800 GB. Aby pozyskać taki bonusowy pakiet, konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków.

Przede wszystkim oferta dodatkowych 400 GB co miesiąc skierowana jest do tych klientów, którzy korzystają z pakietów bez limitu za co najmniej 45 zł miesięcznie. Chodzi tu o XL 5G lub UA XL 5G. Pierwszą darmową paczkę 400 GB można aktywować w aplikacji Play24. Później co miesiąc operator sieci, po zweryfikowaniu, czy pakiet jest aktywny, automatycznie przyzna kolejny transfer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Darmowy internet w Play

Na mniejsze bonusy mogą liczyć klienci, którzy korzystają z tańszych pakietów na kartę. Ci, którzy płacą za nie 40 zł, czyli użytkownicy ofert L i UA L mogą otrzymać 12 razy po 200 GB. Korzystający z pakietów M i UA M za 35 zł mogą liczyć na 12 paczek po 100 GB.

W ofercie Play znalazł się też bonus dla nowych klientów. Na nowych starterach po aktywacji i doładowaniu za minimum 10 zł można zgarnąć dodatkowy pakiet 200 GB na 30 dni.

Poza dodatkowymi gigabajtami Play "odświeża" pakiety bez limitu. Osoby, które korzystają oferty XL 5G, mają dostęp do internetu bez limitu danych, z czego 60 GB z pełną prędkością. W ofercie L klienci mogą wykorzystać 50 GB, w M - 40 i w S 30 GB. Oprócz tego w każdym z pakietów dostępne są nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy.

W przypadku ofert skierowanych do Ukraińców wielkość pakietów internetowych wygląda trochę inaczej, lecz w tej samej cenie udostępniane są także minuty na rozmowy do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell. W przypadku oferty UA XL 5G klienci otrzymują 50 GB internetu z pełną prędkością i 1500 minut do ukraińskich sieci, w UA L - 40 GB i 1000 minut, a w UA M 30 GB i 1000 minut.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)