4x4 Jam ? dzisiaj za darmo!

4x4 Jam ? dzisiaj za darmo!
Zbigniew Kowal

08.08.2010 10:26, aktual.: 08.08.2010 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mijający tydzień był bardzo owocny. Wystarczy wspomnieć, że do pobrania za darmo (nadal jeszcze można) był Luxor oraz Civilization Revolution. Na tym jednak nie koniec. Miłośników ostrej jazdy terenowej z napędem na cztery koła zapraszam do pobrania 4x4 Jam. Promocja potrwa do końca dzisiejszego dnia.

Produkt firmy Invictus Games, to jedna z lepszych gier traktujących o samochodach terenowych w App Store. Dość powiedzieć, że w kategorii simulation oraz racing przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszej pozycji w sklepie Apple?a. Dzisiaj, dzięki promocji związanej z systemem OpenFeint możecie pobrać tę grę za darmo!

4x4 Jam - Invictus

Zabawa polega na ściganiu się samochodami w bardzo trudnym terenie. Nie brakuje drzew, górek i innego typu przeszkód terenowych. Trasa wyznaczana jest przez hot spoty do których trzeba dojechać przed pozostałymi uczestnikami wyścigu.

Gdybym miał wskazać dwie najlepsze zalety tej produkcji z pewnością wyróżniłbym trójwymiarową grafikę oraz sterowanie za pomocą akcelerometru. Całkiem udanie prezentuje się również oprawa muzyczna ? ciężkie gitary to podstawa. Jeśli zatem jesteś miłośnikiem ostrej jazdy po wertepach, to koniecznie skorzystaj z tego linku do App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)