5 muzycznych gier na tablety i smartfony [Android i iOS]

5 muzycznych gier na tablety i smartfony [Android i iOS]

Pianino
Pianino
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Marek Pruski
04.12.2015 12:22, aktualizacja: 05.12.2015 14:22

Muzyka w grach pełni bardzo ważną rolę. W niektórych - kluczową. Tymi produkcjami chciałbym się dzisiaj zająć. Zapraszam na przegląd 5 muzycznych tytułów.

Deemo

Obraz

Poza samą rozgrywką, jest tu pięknie opowiedziana historia małej dziewczynki, która zasadziła ziarenko, z którego powoli wyrasta wielka roślina.

Ustawienia sterowania obfitują w opcje takie, jak chociażby synchronizacja opóźnienia, która pozwala na lepsze wyczucie rytmu. Deemo w wersji demo, zawiera całkiem bogatą bibliotekę utworów, jednak możecie dokupić więcej przez mikrotransakcje.

《DEEMO》 2.0 Trailer

Cytus

Obraz

Ładna oprawa graficzna przemawia za tym tytułem, podobnie jak repertuar, który się w nim znajduje. Wszystkie utwory zostały skomponowane przez muzyków, więc frajda z gry jest jeszcze większa. Poziom trudności – zbalansowany, na tyle, że łatwy, że nie zniechęci i na tyle trudny, że się nie nudzi.

《Cytus》 8.0 Trailer

Santa Rockstar

Obraz

Gra nie jest świeża, ale z kolei nie jest też zbytnio przestarzała. Świąteczne piosenki zagrane na perkusji i gitarach elektrycznych są dynamiczne, przez co gra potrafi odciągnąć od codziennych zajęć. Gra ma co najmniej kilkanaście kawałków do zagrania na 3 poziomach trudności, a wszystko to za całe, okrągłe 0 zł.

Santa Rockstar Trailer

Music Hero

Obraz

Nie zależnie od tego czy słuchasz rocka, popu czy jazzu, czy po prostu muzyki, ta gra daje Ci pełną możliwość wyboru. Inna sprawa, że mechanizm, który układa bicia do utworów nie zawsze działa tak jak powinien. Mimo to rozgrywka jest całkiem przyjemna i toczy się zawsze przy ulubionym akompaniamencie. Jeśli szukacie interaktywnego sposobu na słuchanie swojej muzyki, to ta propozycja przypadnie wam do gustu.

Perfect Piano

Obraz

Gra się z nut albo z punktów, które wskazują, które klawisze trzeba naciskać. Nie ma podkładu, wszystko wraz z rytmem, trzeba wyczuć samemu. Tryby treningowe są przyjaźnie zbudowane, nie odstraszają i pozwalają się nauczyć paru prostych przyśpiewek czy kolęd. Propozycja raczej dla tabletowców, ale phablety też dają radę z tym wirtualnym pianinem.

3 phones play 千本桜 by Walk Band together

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)