5 stron z tapetami dla iPhone'a

5 stron z tapetami dla iPhone'a
Krystian Bezdzietny

04.04.2009 17:00, aktual.: 04.04.2009 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tapeta w iPhonie odgrywa dosyć istotną rolę, albowiem jest ona naszym całym LockScreen-em (przynajmniej na tych urządzonkach, które nie są 'jailbroken'). Poniżej prezentuję listę  pięciu stron, które serwują nam tapety na telefon od Apple.

Tapeta w iPhonie odgrywa dosyć istotną rolę, albowiem jest ona naszym całym LockScreen-em (przynajmniej na tych urządzonkach, które nie są 'jailbroken'). Poniżej prezentuję listę  pięciu stron, które serwują nam tapety na telefon od Apple.Pozycja nr 1 - O kategoriach, czy tym podobne, nie ma sensu się rozpisywać, bo praktycznie wszystkie tego typu strony przeważnie dzielą swoje zasoby na: abstract, animals, celebrites, nature, movies, music, sport oraz technology.

Co do samej

Obraz
Obraz
Obraz

Ta strona również jest wielkim magazynem tapet, bo przechowuje ich ok. 6000. Strona działa szybko i płynnie, co znacznie ułatwia pracę. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wszystkie tapery pobieramy w jeden, ten sam sposób - klikamy prawym przyciskiem myszy na wybranym obiekcie, a następnie wybieramy Zapisz obrazek jako.... Aby 'przetransportować' tapety do urządzenia, należy stworzyć folder i do niego wrzucić wszystkie nasze zdobycze, a następnie zsynchronizować katalog z iTunes.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)