5 świetnych konceptów iPhone'a 6

5 świetnych konceptów iPhone'a 6
12.03.2014 02:27
5 świetnych konceptów iPhone'a 6
Źródło zdjęć: © youtube.com

iPhone 6 najpewniej ujrzy światło dzienne dopiero jesienią. Wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądał, ale wiemy, jak by wyglądał, gdyby jego zaprojektowanie zlecono niezależnym designerom. Przyjrzyjmy się ich pomysłom.

Jeden z najpopularniejszych i najlepiej wykonanych konceptów, choć jednocześnie całkowicie nierealny. Laserowa klawiatura wyświetlana na biurku i gigantyczny obraz wyświetlany na ścianie? Brzmi świetnie, ale na realizację tego pomysłu będziemy musieli z pewnością poczekać jeszcze ładnych parę lat. Na razie możemy nacieszyć oko tym wideo.

iPhone 6 Concept

Liczne przecieki pochodzące z niezależnych źródeł sugerują, że w wyposażeniu iPhone'a 6 znajdzie się większy ekran, o ok. 4,7-calowej przekątnej. Sam Beckett przygotował koncept właśnie takiego telefonu, skupiając się jednocześnie na realizmie. Niewykluczone więc, że finalna wersja będzie bardzo podobna do tego, co możemy zobaczyć na filmie. Być może nawet nazwa - iPhone Air - się potwierdzi. Wszak iPad Air już jest.

iPhone Air Concept 2014

Od jakiegoś czasu mówi się, że w tym roku Samsung zaprezentuje smartfona z ekranem nawiniętym na jego boki. Wizja takiego urządzenia najwidoczniej przypadła do gustu twórcom tego konceptu iPhone'a 6 - Iskanderowi Utebaevowi oraz Ranowi Avni.

iPhone 11 - Innovative Screen

Kolejny koncept z gatunku tych bardziej realistycznych i uwzględniających obecność 4,7-calowego ekranu. Jego twórca Joseph Farahi skupił się na grubości (albo raczej na cienkości) smartfona, która miałaby wynosić 6,1 mm. Dokładnie taką grubość ma obudowa iPoda touch piątej generacji, a zaprezentowany w ubiegłym roku Huawei Ascend P6 jest niewiele grubszy (6,18 mm), więc jest to wynik jak najbardziej możliwy do osiągnięcia.

Introducing iPhone 6 - 3D concept video

Co byście powiedzieli na iPhone'a wyposażonego w holograficzne ekrany? Gdyby Apple pokazał coś takiego, pewnie pierwszy ustawiłbym się w kolejce. Niestety, w 2014 roku jest to wizja totalnie oderwana od rzeczywistości, ale - podobnie jak w przypadku rozkładanego iPhone'a - warto rzucić okiem na wideo.

iPhone 7 The Dream

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)