5 totalnie bezużytecznych wideoporadników dla użytkowników smartfonów

5 totalnie bezużytecznych wideoporadników dla użytkowników smartfonów
19.02.2014 01:57
5 totalnie bezużytecznych wideoporadników dla użytkowników smartfonów
Źródło zdjęć: © youtube.com

Jak zaktualizować oprogramowanie smartfona? Jak wysuszyć zalany telefon? Jak pobić rekord w ulubionej grze? Każdego dnia użytkownicy inteligentnych komórek szukają w sieci odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Niestety, Internet pełen jest czyhających na nich pułapek.

Mogłoby się wydawać, że zaktualizowanie iPhone'a do najnowszej wersji systemu to czynność banalna. W zasadzie o wiele trudniej jest nie zaktualizować iPhone'a, o czym przekonał się już pewien niezadowolony użytkownik. Jednak fraza "how to install iOS 7" cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Google'u, jak i na YouTubie. Jeden z filmów, na który można się natknąć, ma już niemal 2,5 miliona wyświetleń i ponad 50 000 pozytywnych głosów, co wygląda bardzo obiecująco. Obawiam się jednak, że spragnionym wiedzy użytkownikom nie do końca chodziło o coś takiego.

How To Install iOS 7

Flappy Bird to bez wątpienia najpopularniejsza mobilna gra ostatnich miesięcy. Wprawdzie ze sklepów z aplikacjami została już usunięta, jednak wciąż można znaleźć w nich kilka alternatyw. Wielu graczy z pewnością chciałoby poznać łatwy sposób na bicie kolejnych rekordów. Blisko 14 milionów z nich trafiło na taki oto przepis na sukces:

How To Beat Flappy Bird (Best Method)

Sfrustrowani gracze, którzy zorientowali się, że powyższa metoda na zdobycie dużej liczby punktów nie do końca działa, z pewnością będą chcieli czym prędzej wspomnianą grę usunąć (o ile jeszcze mają z czego). Z "pomocą" ponownie przychodzi kanał HowToBasic.

How To Delete Flappy Bird

Niejeden użytkownik Androida nie może się doczekać, aż producent jego smartfona i tabletu zaktualizuje go do najnowszej wersji systemu, więc szuka stosownych poradników na własną rękę. Czy postawienie KitKata na dowolnym sprzęcie jest trudne? Okazuje się, że nie.

Rozwiązania tego problemu codziennie szukają tysiące użytkowników smartfonów, którzy niechcący upuścili swoje zabawki do wanny, zlewu lub... gdzieś indziej. Z pomocnym wideoporadnikiem przybywa rosyjski oddział Nokii. Problem w tym, że przyda się on wyłącznie kobietom, bo faceci na przygotowanym przez producenta filmie nie widzą żadnego telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)