50 GB za mobilną aplikację Plus Online [#wSkrócie]

Plus Online
Plus Online
Mateusz Żołyniak

30.04.2019 12:08, aktual.: 30.04.2019 14:08

Sieć Plus daje pakiet danych 50 GB za... pobranie aplikacji ze sklepu, która ułatwia użytkownikom zarządzanie kontem.

Polkomtel poinformował o wprowadzeniu promocji "Pakiet Extra 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”, z której można skorzystać do 30 maja 2019 roku. Dzięki niej klienci usług na kartę oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać pakiet danych o wielkości 50 GB na okres 30 dni.

JA+ Mobilny Plus Online

Jedynym wymogiem jest pobranie aplikacji "Plus Online", która dostępna jest na platformy Android, iOS oraz Windows i Windows Phone. Aktywacja promocji jest automatycznie i potwierdzana jest wiadomością SMS.

Oto, jak program opisuje sieć Plus:

Plus:

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi.

Funkcjonalności aplikacji Plus Online dla użytkowników usług prepaid i mix:

  • []można w dowolnej chwili sprawdzić stan środków do wykorzystania (stan konta/ []liczba/minut/SMS/MMS/GB);[]można łatwo doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich;[]w każdej chwili można dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie; możliwość monitorowania na bieżąco historii połączeń i aktywności automatyczne logowanie doaplikacji na bazie rozpoznanego numeru karty SIM.

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)