5G w Polsce coraz łatwiej dostępne. T-Mobile wprowadza ofertę na kartę

5G w Polsce coraz łatwiej dostępne. T‑Mobile wprowadza ofertę na kartę

5G w Polsce coraz łatwiej dostępne. T-Mobile wprowadza ofertę na kartę
Adam Bednarek
23.03.2021 11:17, aktualizacja: 23.03.2021 14:21

Również w T-Mobile nie trzeba mieć abonamentu, aby móc skorzystać z nowej technologii. Operator właśnie startuje z ofertą na kartę. Znamy jej szczegóły.

5G u polskich operatorów nie jest nowością. Najpierw była to jednak zachęta do umowy. Teraz już nie tylko w Plusie czy Playu nie trzeba mieć abonamentu. Z podobną ofertą startuje T-Mobile.

Od 22 marca z naszej sieci 5G będą mogli korzystać już nie tylko klienci abonamentowi, ale również użytkownicy T-Mobile na kartę. Dzięki nowemu pakietowi „Bez limitu XL” w taryfie GO!, klienci na kartę otrzymają w atrakcyjnej cenie dostęp do 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, większy pakiet danych oraz wideo bez utraty gigabajtów dzięki usłudze Supernet Video HD.

Przy okazji T-Mobile chwali się, że w zasięgu 5G jest już ponad 6,3 mln osób. Bycie w zasięgu to jedno, możliwość skorzystania - drugie. Na szczęście ograniczeń abonamentowych u operatora więcej nie ma.

Nowa oferta dla użytkowników T‑Mobile na kartę rozszerzy dotychczasową taryfę GO!. To właśnie opcja XL pozwala korzystać z 5G. Dostęp do sieci plus wyżej opisane korzyści, jak darmowe rozmowy, wycenione zostały na 39 zł miesięcznie.

Obraz

Internetowy limit to 40 GB - choć jest to promocja, bowiem klient otrzymuje dodatkowe 20 GB dopiero po zasileniu konta. Wówczas może cieszyć się pakietem wynoszącym 40 GB.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)