5G w Orange na kartę. Testuj za darmo, póki masz okazję

5G w Orange na kartę. Testuj za darmo, póki masz okazję

5G za darmo w Orange na kartę
5G za darmo w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © Orange
Konrad Siwik
30.11.2022 18:18

Wszyscy klienci Orange na kartę do końca tego roku mogą za darmo przetestować dostęp do szybkiego internetu w technologii 5G. Wystarczy, że mają urządzenie obsługujące 5G i są w zasięgu tej technologii.

Sieć 5G nie odstrasza już ludzi, jak to miało miejsce podczas jej wdrażania w Polsce. W końcu jedyne, co możemy przez nią dostać, to dostęp do szybkiego internetu. A to z pewnością zadowoliło użytkowników abonamentowych, którzy już z niej skorzystali. A teraz mogą ją przetestować również klienci Orange na kartę.

"Możliwość korzystania z 5G włączyliśmy automatycznie i za darmo do końca roku wszystkim aktywnie korzystającym z urządzenia obsługującego 5G" – podano na blogu Orange Polska. Klient nie musi nic robić, ponieważ dostęp do nowego standardu sieci włączy się samoczynnie, pod warunkiem, że będziemy w jego zasięgu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak włączyć 5G w Orange na kartę?

Jeśli po okresie testowym klient będzie chciał dalej używać 5G, wystarczy, że skorzysta z usługi 5G pass, której koszt to jedyne 5 zł na 31 dni. Usługę będzie można włączyć w aplikacji Mój Orange lub za pośrednictwem SMS-a o treści 5G wysłanego pod numer 595 (SMS do Orange). Równocześnie dla wszystkich nowych klientów, którzy dołączą do Orange na kartę, 5G pass jest włączany automatycznie za darmo na 3 miesiące.

5G pass można mieć także w paczce z usługą "Bez limitu + 20 GB + Social Pass + 5G pass" za 39 zł na 31 dni (SMS o treści AKT5G pod 630) oraz za darmo na 3 miesiące po wyrażeniu zgody na komunikację drogą elektroniczną (SMS o treści TAK pod 80290).

"Jak widzicie, przygotowaliśmy szereg możliwości, aby przetestować internet 5G w Orange na kartę. Skorzystajcie i zdecydujcie, czy dla was to już ten moment, aby regularnie korzystać z zalet 5G" – zachęca sieć Orange.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)