6 milionów utworów w Nokia Music Store

6 milionów utworów w Nokia Music Store

6 milionów utworów w Nokia Music Store
Katarzyna Pura
17.09.2009 20:30, aktualizacja: 17.09.2009 22:30

Internetowy sklep muzyczny - Nokia Music Store - stale rozwija swoja ofertę. W ciągu zaledwie 2,5 miesięcy od jego startu w Polsce liczba utworów wzrosła z 4,5 do 6 milionów. Na stronie music.nokia.pl miłosnicy dobrych brzmień przez 24 h/dobę mogą kupić zarówno ulubione płyty, jak i pojedyncze utwory artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego. W najbliższym czasie w sklepie pojawi się ekskluzywna oferta dotycząca zespołów Massive Attack i Pearl Jam.

Jak wynika z dotychczasowych danych odnośnie zakupów w sklepie Nokia internauci z Polski szukają częściej muzyki nagranej przed 5 laty i wcześniej. Jednak bogata oferta Nokia Music Store zawiera nie tylko starsze utwory, ale także zupełne nowości, często niedostępne nigdzie indziej. Potwierdzeniem tego są cztery nowe nagrania Massive Attack z płyty „Splitting the Atom”, które od 5 października można będzie nabyć jedynie w Nokia Music Store. Co ciekawe - album ten nie bedzie dostępny w wydaniu płytowym, a jedynie w dystrybucji cyfrowej. Z kolei już w najblizszy poniedziałek pojawi sie nowa płyta Pearl Jam „Backspacer" - z dwoma utworami dostępnymi tylko w Nokia Music Store.

Od momentu otwarcia ekskluzywnie w Nokia Music Store w pierwszym okresie pojawiły sie także: album Moby’ego przed oficjalną premierą, najnowszy singiel Shakiry „She Wolf”, utwór promujący płytę Whitney Houston „Million Dollar Bill” czy „So remixed” Mariki.

„Nokia Music Store, dzięki tak bogatemu i atrakcyjnemu katalogowi, stanowi bardzo dobrą ofertę dla polskich użytkowników, którzy chcą kupować legalna muzykę przez Internet” – powiedział Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokia Poland. *„Potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba użytkowników. Polscy internauci pobierają relatywnie dużo pełnych albumów, jesteśmy też bardzo pozytywnie zaskoczeni średnią wartością zakupów - jest ona znacznie wyższa niż początkowo zakładaliśmy” *- dodaje.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)