600 GB miesięcznie w Orange. Darmowy internet dla abonentów

600 GB miesięcznie w Orange. Darmowy internet dla abonentów

Logo salonu Orange
Logo salonu Orange
Źródło zdjęć: © Komórkomania
23.06.2023 06:51, aktualizacja: 23.06.2023 18:30

Orange przygotował specjalną ofertę z racji początku wakacji. Wybrani klienci sieci co miesiąc otrzymają 600 GB internetu, które będą mogli wykorzystać przez cały czas trwania umowy. To jednak nie koniec ofert przygotowanych przez operatora.

Orange ma dla wybranych klientów z planem 5G całkiem duży pakiet internetu. Osoby, które korzystają z planu L, będą miały do dyspozycji co miesiąc aż 600 GB i to nie tylko w trakcie wakacji, ale przez cały czas trwania umowy. Dotyczy to zarówno okresu 24 miesięcy trwania umowy, jak i umów na czas nieokreślony. Jak czytamy na stronie internetowej Orange - oferta dotyczy internetu "do bezkońca".

Dodatkowo Orange stara się zachęcać do przenoszenia numeru do sieci. W przypadku osób, które przeniosą numer i zakupią Plan L za 85 zł miesięcznie, pierwsze pół roku obowiązywania umowy będzie wiązało się z abonamentem komórkowym za 0 zł. W przypadku pozostałych planów, czyli S i M, darmowe będą pierwsze dwa miesiące po przeniesieniu numeru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Promocje w Orange dla firm

Orange przygotował też ofertę dla klientów biznesowych. Dotyczą one zakupu smartfonów w promocyjnych cenach. Są to m.in. Samsung Galaxy S23 8/256, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, iPhone 14 Plus 256 GB 5G i Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB. Promocje na sprzęt w Orange obowiązują od 22 czerwca 2023 r. i potrwają do wyczerpania zapasów sprzętowych.

W Orange dla firm można też liczyć na darmowy pakiet internetowy. Tym razem mowa o dodatkowych 300 GB internetu na sześć miesięcy. Z pakietu można korzystać na terenie kraju. Oferta dotyczy zarówno klientów nowych, jak i przedłużających umowę.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)