69.Tour de Pologne na twoim smartfonie

69.Tour de Pologne na twoim smartfonie
Zbyszek Kowal

09.07.2012 17:50, aktual.: 09.07.2012 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla wszystkich fanów kolarstwa Langteam przygotował w tym roku niespodziankę. Jest nią oficjalna aplikacja mobilna 69.Tour de Pologne UCI World Tour - najlepsze źródło informacji o tej największej i najbardziej prestiżowej sportowej imprezie organizowanej co rok w naszym kraju.

Aplikacja przybliża historię wyścigu i cyklu UCI World Tour. Za jej pośrednictwem kibice otrzymują dostęp do aktualności, dzięki specjalnym powiadomieniom śledzą na bieżąco, jak wygląda sytuacja na trasie poszczególnych etapów oraz wszelkie zmiany w klasyfikacji.

Obraz

W programie jest również sporo zdjęć i filmików prezentujących najciekawsze wydarzenia, wywiady, a dodatkowo dzięki funkcji geolokalizacji można sprawdzić, jakie atrakcje turystyczne czekają na kibiców na trasie tegorocznego Touru. Całością informacji użytkownicy w bezpośredni sposób mogą dzielić się również z bliskimi i znajomymi na portalu Facebook i Twitter.

Dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mieli okazji oglądać wielu gwiazd światowego peletonu na żywo na trasie wyścigu ani też nie zasiądą przed telewizorem podczas transmisji, przygotowaliśmy specjalną aplikacje. Urządzenia mobilne cieszą się coraz większą popularnością, dlatego uznaliśmy, że nadszedł właściwy czas, aby dotrzeć w ten sposób do jeszcze szerszej grupy fanów kolarstwa - mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Langteam.

Oficjalna aplikacja 69.Tour de Pologne została udostępniona użytkownikom smartfonów i tabletów Apple'a oraz urządzeń z systemem operacyjnym Android. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna oraz dostępna także w języku angielskim.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także