7-calowy i odporny na uszkodzenia tablet Motoroli?

7-calowy i odporny na uszkodzenia tablet Motoroli?14.04.2011 08:56
7-calowy i odporny na uszkodzenia tablet Motoroli?
Jakub Płaza

Motorola ma obecnie tylko jeden tablet – Xoom. Zadebiutował on na styczniowych targach CES 2011 i działa pod kontrolą Androida 3.0. Już od jakiegoś czasu mówi się, że amerykański producent planuje rozszerzyć swoją ofertę o kolejne urządzenie tego typu. Dzisiejsze wieści zdradzają całkiem sporo szczegółów na jego temat.

Według Engadget kolejny tablet Motoroli jest już w fazie testów. Co ciekawe – będzie on odporny na uszkodzenia, wysokie temperatury, kurz i zachlapania wodą. Zamieszczona powyżej grafika zdradza projekt obudowy oraz wiele elementów specyfikacji.

Na pokładzie 7-calowego tabletu znajdą się: dwurdzeniowy układ TI OMAP o taktowaniu 1 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci na dane, łączność WiFi, Bluetooth, aparat o matrycy 8 Mpix oraz kamerka do wideorozmów 1,3 Mpix. Urządzenie ma działać pod kontrolą Androida 3.0 Honeycomb.

Niestety nie wiemy, kiedy urządzenie trafi do sprzedaży. Może okazać się również, że w ogóle nie istnieje. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Źródło: Unwired view

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)