Dziewięć ikon na lock screenie iOS

Dziewięć ikon na lock screenie iOS
Krystian Bezdzietny

08.01.2012 11:00, aktual.: 08.01.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny dodatek dla systemu iOS z serii drobne, ale użyteczne. Poznajcie aplikację LockLauncher, która w bardzo prosty sposób umożliwi zamieszczenie na lock screenie iOS-a dziewięciu ikon figurujących jako skróty do wybranych aplikacji.

Już dawno się nie spotkałem z tak prostą i minimalistyczną obsługą aplikacji. Od razu po zainstalowaniu LockLaunchera z Cydii na lock screenie pojawi się dziewięć ikon (w moim przypadku było to dziewięć skrótów do aplikacji Google Translate). Jeżeli zechcesz każdej z nich przyporządkować jakąś aplikację, naciśnij niebieską strzałkę w górnym lewym rogu ekranu, a następnie naciskaj na ikonach i wybieraj z wyświetlonej listy aplikacje, które mają być wyświetlane na lock screenie.

Uciążliwe może być to, że przycisk uruchamiający tryb edycji ikon, wspomniana wcześniej strzałka, cały czas jest wyświetlany. Jednak zważywszy na prostotę tego narzędzia, być może deweloper je dopracuje i ustawienia LockLaunchera przeniesie z lock screena do ustawień.

Aplikacja LockLauncher dostępna jest za darmo w Cydii, w repozytorium ModMyI. Jeżeli ktoś zechce pozbyć się ikon na lock screenie, wystarczy opisywaną pozycję odinstalować przy pomocy Cydii.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)