9 nowych smartfonów z Windows Phone na pokładzie

9 nowych smartfonów z Windows Phone na pokładzie

Microsoft Ballmer
Microsoft Ballmer
Tomasz Hamryszak
23.05.2011 10:00, aktualizacja: 23.05.2011 12:00

Już jutro (24 maja) na oficjalnej konferencji Microsoftu zostanie przedstawiona aktualizacja Mango dla systemu Windows Phone 7. Według najnowszych doniesień update nie będzie jedynym tematem jutrzejszej prezentacji.

Zagraniczny serwis WMPowerUser poinformował, że na najbliższej konferencji możemy spodziewać się także krótkiej zapowiedzi najnowszych urządzeń wykorzystujących platformę Microsoftu. Mowa aż o 9 smartfonach.

Według anonimowego informatora na jutrzejszej konferencji Samsung przystąpi do prawdziwego szturmu i zaprezentuje aż 4 nowe telefony z systemem Windows Phone. Kroku będą mu dotrzymywać Acer i HTC, którzy planują pokazać po 2 nowe telefony. Jest także szansa, że zobaczymy nowy model firmy Dell.

Data wprowadzenia do sprzedaży potencjalnych nowości nie jest jeszcze znana, choć przypuszcza się, że na sklepowych półkach zobaczymy je nie wcześniej niż w okresie wakacyjnym. Wtorkowa prezentacja 9 nowych Windows Phone’ów to tylko plotka i podchodzimy do niej sceptycznie. Już niedługo przekonamy się, czy miała w sobie choć ziarnko prawdy.

Źródło: WMPowerUser

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)