Abecadło [giveaway]

Abecadło [giveaway]

Abecadło [giveaway]
Zbyszek Kowal
22.05.2012 05:00, aktualizacja: 22.05.2012 07:00

Wygląda na to, że ostatnimi czasy raczymy Was aplikacjami oraz grami dla dzieci. Widzimy jednak, jak duże jest zainteresowanie tym tematem. Dlatego też z przyjemnością przekażemy Wam kolejne promo kody. Tym razem coś do nauki!

Abecadło to aplikacja na iPada dla dzieci przeznaczona do nauki liter polskiego alfabetu. Dziecko oprócz poznania kształtów liter może usłyszeć, jak się je wymawia. Każda literka ma również gry, poprzez które dziecko utrwala poznane litery. Wśród dostępnych gier są puzzle oraz dopasowywanie wyrazów do prezentowanych obrazków. Oprócz tego dziecko może także nauczyć się pisać literki na specjalnie przygotowanej tablicy.

Aplikacja została stworzona przez polską firmę iVisions, z myślą o najmłodszych użytkownikach tabletów Apple’a. Abecadło można pobrać z App Store w cenie 1,59 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania 10 promo kodów na opisaną powyżej aplikację. Standardowo prosimy Was o komentarz pod wpisem. Pierwsze dziesięć komentarzy o treści „Chcę Abecadło” nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominam, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Wygrałeś i nie wiesz, jak zrealizować promo kod? Skorzystaj z naszego miniporadnika.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)