Acer Liquid Mini - nowe kolory i Android Gingerbread

Acer Liquid Mini - nowe kolory i Android Gingerbread

Acer Liquid Mini
Acer Liquid Mini
Paweł Żmuda
03.06.2011 09:05, aktualizacja: 03.06.2011 11:05

Przedstawiciele Acera poinformowali właśnie o niewielkiej przemianie telefonów Liquid Mini. Tanie i całkiem nieźle wyposażone urządzenia trafią na rynek z Androidem 2.3 na pokładzie i autorską nakładką przygotowaną przez Acera. Co jeszcze uległo zmianie w porównaniu ze specyfikacją zaprezentowaną na początku roku?

W lutym Acer informował, że model Liquid Mini wyposażony będzie w Androida 2.2, ekran 3,2 cala, procesor o taktowaniu 600 Mhz oraz 512 MB pamięci RAM. Urządzenie miało trafić do sklepów w pięciu wersjach kolorystycznych. Teraz firma zapowiedziała kolejne cztery - stalową, błękitną, białą i wiśniową.

W ciągu kilku miesięcy prac producent zdecydował się na zmniejszenie RAM-u instalowanego w urządzeniach. Teraz Liquid Mini wyposażony będzie jedynie w 265 MB. Pozostałe szczegóły specyfikacji nie zostały zmienione. Ponadto na pokładzie znajdą się oczywiście aparat z matrycą 5 Mpix, radio FM, czy WiFi i GPS.

Data startu sprzedaży i cena modelu Liquid Mini wciąż pozostają tajemnicą, jednak patrząc na specyfikację, można spodziewać się niezbyt wygórowanych cen.

Źródło: intomobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)