Acer stawia na smartfony?

Acer stawia na smartfony?21.10.2009 14:00
Acer stawia na smartfony?
Paweł Żmuda

Przedstawiciele tajwańskiego Acera, uruchomili właśnie stronę poświęconą najnowszym smartfonom firmy. Jak na razie, na stronie znajduje się wsparcie dla telefonów opartych na Windows Mobile 6.5: neoTouch (S200), beTouch E100 i beTouch E200, lecz już wkrótce pojawią się tam również informacje na temat zapowiadanego Androida - Acer Liquid.

Wracając do samego serwisu - firma mogła postarać się bardziej. Sekcja Acer Community jest niedostępna bez logowania, nie ma też żadnej sekcji niusowej ani czytnika RSS. Szkoda, bo mogło być całkiem ciekawie. Miejmy nadzieję, że wraz z ekspansją na rynku komórkowym, ludzie odpowiedzialni za marketing Acera stwierdzą, że informacje o własnych produktach są czasem lepsze, niż opłacana reklama.

Na stronie poświęconej smartfonom, firma nie przekonuje, dlaczego to właśnie ich telefony należy nabyć. Czytamy tam tylko ogólniki, które odnieść można do każdej komórki z Windows Mobile na pokładzie. Ciekawie wygląda jedynie strona "Gdzie kupić". Niestety, wśród dostępnych państw nie ma jeszcze Polski. Niestety, nie jest to produkt dobry ani marketingowo, ani ze strony użytkownika. Nie znajdziemy tu żadnych ciekawych hacków, modyfikacji, czy użytecznych aplikacji dla Acerów. Szkoda. Strona dostępna jest pod tym adresem.

Komórki Acera są już w Europie, miejmy więc nadzieje, że już wkrótce trafią oficjalnie do naszego kraju.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)