Acer z 4,8‑calowym ekranem zaprezentowany

Acer
Acer
Tomasz Hamryszak

24.11.2010 09:00, aktual.: 24.11.2010 10:00

Acer na konferencji w Nowym Jorku zaprezentował swojego najnowszego smartfona. Mowa tutaj o urządzeniu o sporych gabarytach, którego specyfikacja robi wrażenie. Czym wyróżnia się ten niemal 5-calowy olbrzym?

Nowe urządzenie Acera o dość ciekawym designie cechuje się bardzo dużym, bo aż 4,8-calowym ekranem o rozdzielczości 1024 x 480 pikseli. Sercem telefonu jest procesor Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, który mimo upływu czasu wciąż dobrze radzi sobie w urządzeniach mobilnych.

Smartfona wyposażono również w Bluetooth 3.0, WiFi w standardzie b/g/n, a także port HDMI. Całość napędzać będzie Android w ostatniej dostępnej wersji, czyli 2.2 (Froyo).

Aparat umieszczony w nowej komórce to jednostka o rozdzielczości 8 Mpix wraz z diodą doświetlającą, zdolna zarejestrować obraz w jakości 720p. Kolejnym, lecz mniej przydatnym gadżetem jest przednia kamerka do wideorozmów o rozdzielczości 2 Mpix.

Acer
Acer

Według informacji podanych przez producenta najnowszy smartfon będzie dostępny na rynku od kwietnia 2011 roku. Cena przyszłego Acera nie jest jeszcze znana, lecz przyglądając się jego specyfikacji, można przypuszczać, że nie będzie ona niska.

Jeden z zagranicznych serwisów - Engadget - przygotował krótką galerię zdjęć wykonanych podczas prezentacji omawianego urządzenia.

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)