Activision odsłania karty. Nowy Tony Hawk już niedługo na rynku!

Activision odsłania karty. Nowy Tony Hawk już niedługo na rynku!

Activision odsłania karty. Nowy Tony Hawk już niedługo na rynku!
Zbigniew Kowal
05.05.2014 21:39, aktualizacja: 06.05.2014 09:31

Tony Hawk wielu osobom kojarzy się tylko z serią gier komputerowych o jeździe na deskorolce, wydaną przez Activision. Tylko garstka wie, że ten sportowiec jako pierwszy na świecie wykonał obrót o pełne 900 stopni i pewnie wylądował na swojej desce. Być może rozpoznawalność Birdmana wzrośnie, gdy na rynku pojawi się nowa gra mobilna sygnowana jego nazwiskiem.

Trudno w tym momencie powiedzieć, czy będzie to hit na miarę Temple Run czy wręcz przeciwnie: gniot, który negatywnie wpłynie na wizerunek 46-letniego dziś mistrza tricków. Pewne jest jedno: Tony Hawk's Shred Session jeszcze tego lata pojawi się w modelu freemium w Google Play i App Store.

Obraz

O Temple Run wspomniałem nieprzypadkowo, gameplay nowej gry Activision nawiązuje bowiem do dzieła Imangi Studios. Jazda na deskorolce będzie ograniczona do ścieżki, na której będą skocznie i przeszkody. Sterowanie opiera się na systemie gestów znanym z wielu endless runnerów. Wykonywanie poszczególnych tricków będzie zatem dziecinie proste.

Na szczęście Tony Hawk's Shred Session oprócz klasycznego trybu survival będzie oferował także tytułowy tryb Shred Session, w którym pojawią się klasyczne wyzwania. Co ciekawe, gracze będą mogli również przyjąć wyzwanie od znajomych, dzięki czemu zabawa będzie miała także charakter społecznościowy.

Hands-On Preview: Tony Hawk's Shred Session - Played by Tony Hawk

Oczywiście wydanie gry w modelu freemium oznacza obecność sklepiku z mikropłatnościami, w którym można będzie kupić nowe tricki, elementy ubioru, deski czy dopalacze. Zgodnie z zapowiedzią twórców jako grywalne postaci w grze pojawią się takie osobistości, jak Chris Cole, Aaron Homoki, Lizzie Armanto, David Gonzalez, Riley Hawk oraz sam Tony Hawk.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)