Activision odsłania karty. Nowy Tony Hawk już niedługo na rynku!

Activision odsłania karty. Nowy Tony Hawk już niedługo na rynku!
Zbigniew Kowal

05.05.2014 21:39, aktual.: 06.05.2014 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tony Hawk wielu osobom kojarzy się tylko z serią gier komputerowych o jeździe na deskorolce, wydaną przez Activision. Tylko garstka wie, że ten sportowiec jako pierwszy na świecie wykonał obrót o pełne 900 stopni i pewnie wylądował na swojej desce. Być może rozpoznawalność Birdmana wzrośnie, gdy na rynku pojawi się nowa gra mobilna sygnowana jego nazwiskiem.

Trudno w tym momencie powiedzieć, czy będzie to hit na miarę Temple Run czy wręcz przeciwnie: gniot, który negatywnie wpłynie na wizerunek 46-letniego dziś mistrza tricków. Pewne jest jedno: Tony Hawk's Shred Session jeszcze tego lata pojawi się w modelu freemium w Google Play i App Store.

Obraz

O Temple Run wspomniałem nieprzypadkowo, gameplay nowej gry Activision nawiązuje bowiem do dzieła Imangi Studios. Jazda na deskorolce będzie ograniczona do ścieżki, na której będą skocznie i przeszkody. Sterowanie opiera się na systemie gestów znanym z wielu endless runnerów. Wykonywanie poszczególnych tricków będzie zatem dziecinie proste.

Na szczęście Tony Hawk's Shred Session oprócz klasycznego trybu survival będzie oferował także tytułowy tryb Shred Session, w którym pojawią się klasyczne wyzwania. Co ciekawe, gracze będą mogli również przyjąć wyzwanie od znajomych, dzięki czemu zabawa będzie miała także charakter społecznościowy.

Hands-On Preview: Tony Hawk's Shred Session - Played by Tony Hawk

Oczywiście wydanie gry w modelu freemium oznacza obecność sklepiku z mikropłatnościami, w którym można będzie kupić nowe tricki, elementy ubioru, deski czy dopalacze. Zgodnie z zapowiedzią twórców jako grywalne postaci w grze pojawią się takie osobistości, jak Chris Cole, Aaron Homoki, Lizzie Armanto, David Gonzalez, Riley Hawk oraz sam Tony Hawk.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)