Aerena Clash of Champions pojawiła się w Google Play

Aerena Clash of Champions pojawiła się w Google Play10.04.2014 04:32
Aerena Clash of Champions pojawiła się w Google Play
Zbigniew Kowal

Niezbyt często zdarza się, żeby znacząca gra mobilna najpierw pojawiła się na Androida, a dopiero później na platformę Apple’a. Tak właśnie stało się z Aerena Clash of Champions. Fani urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka już mogą zacząć zazdrościć, bo ta turowa strategia prezentuje się znakomicie.

W zamyśle twórców Aerena Clash of Champions to aplikacja multiplatformowa. Nie tak dawno gra pojawiła się bowiem w usłudze Steam, a od wczoraj dostępna jest także dla miłośników Androida. Docelowo trafi także na iOS-a, ale konkretnej daty premiery jeszcze nie podano.

412079177261646758

Wybór platform nie był przypadkowy. Clash of Champions to w głównej mierze rozgrywka multiplayer, w której mogą uczestniczyć zarówno gracze mobilni, jak i pecetowcy. Dzięki prostym zasadom i doskonałej oprawie graficznej Aerena może namieszać na rynku.

Zadaniem gracza jest budowa zespołu składającego się z różnego rodzaju herosów. Każdy z nich dysponuje innymi umiejętnościami, które przydają się do taktycznej walki na arenie. Walka toczy się w trybie turowym i pozwala na stosowanie różnych strategii. Niestety, dzięki mikropłatnościom można zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.

412079177261843366

Najmocniejszą stroną dzieła studia Cliffhanger jest oprawa graficzna. Modele poszczególnych herosów wyglądają wspaniale. Część z nich możecie zobaczyć na załączonym do wpisu filmiku. Zgodnie z zapowiedzią tworów nowe postacie będą pojawiać się w kolejnych aktualizacjach.

Użytkowników tabletów pracujących na Androidzie odsyłam do Google Play. Jest to jedna z najładniej wyglądających gier freemium w sklepie Google’a. Dajcie znać w komentarzu pod wpisem, jak się Wam podoba ten typ rozgrywki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)