AirPods Pro jeszcze w październiku? Słuchawki Apple'a mają być wyjątkowo drogie

AirPods Pro jeszcze w październiku? Słuchawki Apple'a mają być wyjątkowo drogie

Słuchawki AirPods niedługo doczekają się udoskonalonej wersji
Słuchawki AirPods niedługo doczekają się udoskonalonej wersji
Michał Skorupka
21.10.2019 15:33, aktualizacja: 21.10.2019 18:08

Zdaniem dziennikarzy China Economic Daily, nowe słuchawki AirPods Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu. Najnowszy model bezprzewodowych słuchawek Apple'a cechować będzie funkcja tłumienia hałasu. Każdy kto chce je mieć, będzie musiał się liczyć ze sporym wydatkiem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Apple pracuje nad nowym modelem bezprzewodowych słuchawek, które miałyby otrzymać funkcję tłumienia hałasu. Wraz z betą iOS 13.2. potwierdziły się wszelkie przypuszczenia, a nowy sprzęt zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu.

Jak informują dziennikarze z China Economic Daily, powołując się na swoje sprawdzone źródła, słuchawki otrzymają nazwę AirPods Pro i trafią na rynek pod koniec października. Sprzęt zostanie wyposażony w funkcję ANC (Active Noise Cancelling) oraz nową budowę, która także polepszy jakość dźwięku. Zmianie może ulec również etui ładujące. Istnieją także pogłoski o tym, że nowe AirPods Pro będą wodoodporne, choć ich wiarygodność stoi pod znakiem zapytania.

Niemałe kontrowersje budzi natomiast kwota, którą trzeba będzie przygotować, aby zakupić słuchawki. Sprzęt ma kosztować około 259 dolarów. W przeliczeniu na polskie złotówki to koszt w wysokości około 1000 złotych bez podatków.

Znając przelicznik Apple'a, w Polsce można oczekiwać ceny na poziomie 1300 zł. Dla porównania najnowsza generacja AirPodsów kosztuje 799 lub 999 zł w przypadku wariantu z etui obsługującym ładowanie bezprzewodowe.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)