Aktualizacja Androida w LG Swift 2X dopiero w wakacje

LG Swift 2X
LG Swift 2X
Tomasz Hamryszak

14.04.2011 16:15, aktual.: 14.04.2011 18:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG Swift 2X już niedługo trafi w ręce pierwszych polskich klientów. Zapewne większość z Was wie, że ten dwurdzeniowy smartfon Koreańczyków będzie pracował pod kontrolą nieco starszej wersji Androida. Producent obiecał wypuszczenie aktualizacji systemu tak szybko, jak to możliwe. Wygląda na to, że właściciele Swift 2X na Piernika będą musieli niestety trochę poczekać.

Według informacji zamieszczonych na duńskiej stronie LG model Swift 2X (Optimus 2X) zostanie zaktualizowany do Androida 2.3 Gingerbread na przełomie czerwca i lipca tego roku. Data ta wydaje się nieco odległa, biorąc pod uwagę fakt, że użytkownicy taniego LG Swift Plus P500 mogą spodziewać się Piernika już w przyszłym miesiącu.

LG Swift 2X to jeden z najbardziej zaawansowanych i najdroższych smartfonów koreańskiego producenta, dlatego opóźnienia w aktualizacji systemu mogą nieco martwić. Dla przypomnienia warto napisać, że zaprezentowany niedawno Optimus 3D również pracuje pod kontrolą Androida 2.2. Miejmy nadzieję, że nie podzieli on losu swojego starszego brata.

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)