Aktualizacja Lumia Denim trafiła już do pierwszych użytkowników

Aktualizacja Lumia Denim trafiła już do pierwszych użytkowników

Aktualizacja Lumia Denim trafiła już do pierwszych użytkowników
Mateusz Żołyniak
18.12.2014 15:30, aktualizacja: 18.12.2014 16:44

Powoli startuje proces aktualizacji Lumia Denim. Z nowego oprogramowania mogą cieszyć się już chińscy użytkownicy smartfonów Microsoftu.

Lumia Denim to najnowsze oprogramowanie dla smartfonów MS, które zostało zaprezentowane oficjalnie we wrześniu. Soft w standardzie dostępny jest na pokładach Lumii 730/735 i Lumii 830, a kolejne Windows Phone'y giganta otrzymają stosowną aktualizację. Ta została już udostępniona na rynku chińskim, więc można spodziewać się, że wkrótce update zostanie wypuszczony globalnie.

Dostępne w Europie smartfony z serii Lumia aktualizację mogą otrzymać przed samym końcem roku lub na początku stycznia. Lumia Denim nieco później może być wypuszczona dla urządzeń, które kupione zostały przez operatorów. Nowy soft w pierwszej kolejności otrzymają topowe modele, jak Lumia 930 czy 1520.

Oprogramowanie Lumia Denim to Windows Phone 8.1 Update 1 i cała masa ekskluzywnych dodatków dla Lumii. Wśród wartych uwagi funkcji można znaleźć m.in.: możliwość tworzenia folderów na ekranie głównym, głosowe uruchamianie Cortany (wypowiedzenie "Hey, Cortana"), obsługę VPN-ów czy udoskonaloną aplikację do robienia zdjęć (Lumia Camera 5). Więcej o Lumia Denim dowiecie się z mojego wpisu, a także przygotowanego przez Microsoft materiału wideo.

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)