Aktualizacja oprogramowania 3.1.3 dla iPhone'a (aktualizacja)

Aktualizacja oprogramowania 3.1.3 dla iPhone'a (aktualizacja)
02.02.2010 19:25
iphone3g
iphone3g
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Kilkadziesiąt minut temu, użytkownicy iPhone'ów mogli zaobserwować komunikat, jaki wystosował program iTunes, informując o tym, że dostępna jest aktualizacja oprogramowania w wersji 3.1.3 dla ich urządzeń. Co wnosi najnowsze oprogramowanie?

Według serwisu iphoneitalia świeża aktualizacja nie wyposaża urządzeń w nowe funkcje czy usługi, a jedynie poprawia działanie urządzeń. Oprogramowanie 3.1.3: poprawia odczyt stanu baterii w iPhonie 3GS; naprawia błąd, który powodował wyłączanie się aplikacji firm trzecich podczas ich używania oraz eliminuje błąd, który występował przy korzystaniu z japońskiej klawiatury.

Użytkownicy wszystkich edycji iPhone'a i iPoda Touch mogą bezpłatnie ściągnąć najnowsze oprogramowanie za pośrednictwem iTunes. Ci, którzy korzystają z odblokowanych urządzeń niech lepiej poczekają na możliwość złamania najnowszego softu.

Aktualizacja

Najnowsze oprogramowanie aktualizuje również modem w iPhone'ach do wersji 05.12.01. W związku z tym ci, którzy dotychczas korzystają z blacksn0w, będą musieli trochę poczekać z aktualizacją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)