Aktualizacja Pocket Legends w przyszłym tygodniu

Pocket Legend
Pocket Legend
Zbyszek Kowal

06.02.2011 19:43, aktual.: 06.02.2011 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pocket Legends to pierwsze pełnoprawne MMO opublikowano w App Store. Później gra pojawiła się również w Android Markecie. Teraz tysiące użytkowników obydwu platform spotyka się na tym samym serwerze, aby rywalizować w fantastycznym świecie. Nadchodzący update przyniesie wiele nowego.

Oczywiście rozgrywka Pocket Legends została uproszczona (dostępne są tylko trzy klasy – wojownik, łucznik oraz mag), a baśniowa grafika wpływa na dość lekki odbiór ze strony odbiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że gra została dobrze odebrana przez społeczność i branżowych dziennikarzy. Notowania te mogą jeszcze wzrosnąć dzięki nowej aktualizacji, która pojawi się w przyszłym tygodniu.

Nowa aktualizacja przyniesie mnóstwo ciekawych rzeczy. Przede wszystkim zostanie zwiększony maksymalny limit postaci (obecnie poziom 55) oraz wprowadzona nowa strefa o nazwie Balefort Sewers. Obszar ten będzie na tyle ogromny, że znajdzie się w nim całkiem nowe miasto. Dodatkowo siłę oręża graczy przetestuje pięciu nowych bossów.

Z innych ciekawostek warto wspomnieć o 11 nowych mapach, 30 nowych questach oraz większej liczbie punktów XP za pokonanie bossów. Pocket Legends można pobrać za darmo z App Store, również bezpłatnie z Android Marketu.

Źródło: droidgamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)