Aktualizacja PR1.2 dla Nokii N9 wyciekła na zdjęciach

Nokia N9
Nokia N9
Tomasz Hamryszak

13.01.2012 13:15, aktual.: 13.01.2012 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia N9, jedyny model w portfolio z MeeGo na pokładzie, z pewnością nie jest traktowana przez producenta po macoszemu. Firma dba o swojego rodzynka i nie zapomina o wsparciu dla jego oprogramowania. Wiele wskazuje na to, że już niebawem użytkownicy tego modelu otrzymają kolejną aktualizację.

Jeden ze szczęśliwych użytkowników Nokii N9 zorientował się, że jego smartfon już teraz pracuje na systemie z dopiero nadchodzącą aktualizacją w wersji PR1.2 i postanowił podzielić się z nami kilkoma zdjęciami nowego systemu.

PR1.2 | fot. talk.maemo.org
PR1.2 | fot. talk.maemo.org

Zmiany w nowej wersji oprogramowania zbliżają MeeGo do takich systemów jak Android czy iOS. PR1.2 wprowadza obsługę wideopołączeń, możliwość tworzenia folderów w menu, a także udoskonalony interfejs aparatu i galerii. Kolejnym dodatkiem, który wniesie update, jest wsparcie dla funkcji kopiuj/wklej w standardowej przeglądarce internetowej.

Niestety, wciąż nieznana jest data wydania nowej wersji oprogramowania. Na jednym ze screenów widnieje budowa PR1.2 datowana na 30 stycznia 2012, co może sugerować, że wydanie aktualizacji jest już naprawdę bliskie.

Źródło: GSM ArenaTalk.Maemo.org

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)