Aktualizacja Samsunga Galaxy S II i Galaxy Note w marcu?

Aktualizacja Samsunga Galaxy S II i Galaxy Note w marcu?
13.02.2012 08:00
Samsung z ICS | fot. getandroidstuff.com
Samsung z ICS | fot. getandroidstuff.com
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak

Od czasu premiery Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dyskutuje się o aktualizacji obecnych urządzeń do nowej wersji systemu. Plotek na ten temat nie brakuje, jednak tym razem informacja dotycząca Samsunga Galaxy S II i Galaxy Note'a ma być wiarygodna.

Według danych uzyskanych przez Eldara Murtazina S II i Note dostaną aktualizację do ICS już 1 marca. Oczekiwanie na najnowszą wersję systemu potrafi ciągnąć się w nieskończoność. Użytkownicy obu tych urządzeń zgodzą się ze mną, że to już najwyższy czas na update.

Dzięki wyciekom już teraz można zaznać smaku najnowszej wersji Androida, choć opinie o Ice Cream Sandwich na Samsungi nie są zbyt pozytywne. TouchWiz, samsungowa nakładka na system, dość mocno ingeruje w system, przez co cały urok ICS znika.

Nie ma pewności, czy 1 marca rzeczywiście pojawi się update, ale Murtazin jest dość wiarygodnym źródłem informacji. Samsung mógłby jednak oficjalnie ogłosić termin aktualizacji tych dwóch urządzeń, tym bardziej że marzec zbliża się wielkimi krokami.

Źródło: Androidguys

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)