Alcatel OneTouch Hero 2+ z rysikiem i domyślnie zainstalowanym Cyanogen OS

Alcatel OneTouch Hero 2+ z rysikiem i domyślnie zainstalowanym Cyanogen OS

Alcatel OneTouch Hero 2+ z rysikiem i domyślnie zainstalowanym Cyanogen OS
Kamil Zawiślak
02.03.2015 17:37, aktualizacja: 03.03.2015 08:51

Najwyraźniej dla Alcatela MWC jeszcze się nie skończyło. Właśnie zaprezentowano phablet z Cyanogen OS, który będzie kosztować nieco ponad 1000 zł.

Hero 2+ jest trzecim urządzeniem (po OnePlus One i Micromax Yureka), które pracuje pod kontrolą Cyanogen OS. W tym konkretnym przypadku jest to Cyanogen OS 11 oparty na Androidzie w wersji 4.4.4. Phablet charakteryzuje się aż 6-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Ma ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 2 GHz i 2 GB pamięci RAM. Główny aparat oferuje 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. Z kolei na dane użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kartę pamięci microSD do pojemności 32 GB. Nie zabrakło łączności LTE.

Niektórzy pewnie kojarzą, że o podobną specyfikację ma OneTouch Hero 2, który był zaprezentowany pół roku temu. Phablety w gruncie są takimi samymi urządzeniami.

Alcatel OneTouch Hero 2+
Alcatel OneTouch Hero 2+

Rysik, który był obecny w Hero 2 jest też w Hero 2+. Ciekawe, jak bardzo Cyanogen OS jest przystosowany do obsługi stylusa.

Alcatel OneTouch Hero 2+ jest pierwszym urządzeniem, które ma zainstalowane oprogramowanie Cyanogen i będzie dostępne w Ameryce Północnej. Jego debiut przewidziany jest na drugi kwartał bieżącego roku. Cena to 299 dolarów, czyli czyli około 1100 zł. Warto wspomnieć, że poprzednik debiutował w nieco wyższej cenie - ok. 1470 zł.

Źródło: AndroidCentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)