Alcatel OneTouch na targach CES zaprezentuje aż 6 tanich i ciekawych produktów

Alcatel OneTouch na targach CES zaprezentuje aż 6 tanich i ciekawych produktów

Alcatel OneTouch Pixi First
Alcatel OneTouch Pixi First
Źródło zdjęć: © Alcatel OneTouch
Konrad Błaszak
03.01.2016 14:36, aktualizacja: 03.01.2016 15:36

Wielkimi krokami zbliżają się targi CES w Las Vegas i jedną z firm, która chce tam pokazać kilka nowości jest Alcatel OneTouch. Oprócz 4 urządzeń z serii Pixi 4, pojawi się tablet Pixi 3 oraz zegarek dla najmłodszych.

Alcatel OneTouch ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów z niskiej oraz średniej półki, jak chociażby Pixi 3, Go Play czy też Pixi First. Sam testowałem jakiś czas temu dwa smartfony z serii Idol i bardzo pozytywnie mnie one zaskoczyły. Teraz ta firma chce pokazać kilka nowych produktów na targach CES.

Alcatel OneTouch PIXI 4
Alcatel OneTouch PIXI 4© Alcatel OneTouch

Najważniejszą premierą będzie wzmocnienie niskiej półki, poprzez pokazane 4 urządzeń z serii Alcatel OneTouch Pixi 4. Pojawią się trzy smartfony (3,5, 4 oraz 6 cali) oraz dodatkowo 7-calowy tablet. Na razie wiadomo tylko, że mają to być "produkty premium w segmencie budżetowym", które będą stawiać na baterie, audio, aparat oraz wygląd. Zapewne będą one także mieć atrakcyjną cenę.

Alcatel OneTouch PIXI 3
Alcatel OneTouch PIXI 3© Alcatel OneTouch

Oprócz urządzeń z Androidem, pojawi się także 8-calowy produkt pracujący pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile. Jest to pierwszy tablet tego producenta z tym systemem i na razie wiadomo o nim tyle, że będzie wyposażony w procesor Qualcomma z łącznością 4G LTE, GPS oraz dwa aparaty. Mają także być dostępne różne kolorowe pokrowce.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Ostatnią z nowości, która ma się pojawić na targach CES jest zegarek Alcatel OneTouch CareTime. Jest on przeznaczony dla młodszych użytkowników oraz rodziców, którzy chcą mieć kontakt ze swoją pociechą. Jest to możliwe dzięki łączności 2G. Użytkownik tego gadżetu może odbierać rozmowy lub wiadomości głosowe od 10 wcześniej ustalonych osób oraz sam może kontaktować się z 5 zdefiniowanymi numerami.

Rodzice mają możliwość ustalenia bezpiecznej strefy i będą poinformowani, gdy dziecko ją opuści (trzeba mieć telefon z co najmniej iOS 7 lub Android 4.3, żeby zainstalować kompatybilną do tego aplikację). Dzięki połączeniu GPS, GSM oraz Wi-Fi można zlokalizować użytkownika w ciągu 60 sekund. Poza tym tan gadżet jest wodoszczelny (IP65), a bateria wytrzymuje do 4 dni. Ten zegarek będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych i pojawi się w Europie oraz Ameryce Łacińskiej w kwietniu tego roku.

Na więcej informacji trzeba poczekać jeszcze kilka dni, ale targi CES w wykonaniu Alcatela OneToucha zapowiadają się bardzo ciekawie, szczególnie dla osób szukających tanich urządzeń.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)