Aluminiowy stojak dla iPada

Aluminiowy stojak dla iPada
26.06.2012 06:30
Aluminiowy stojak dla iPada
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia nową, aluminiową podstawkę do tabletów. Może ona służyć jako uniwersalny stojak dla tabletów od 7” do 9,7”.

Podstawka marki Cygnett została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania tabletów. Dzięki swej uniwersalności znajdzie zastosowanie do każdego rodzaju tabletu o matrycy od 7” do 9,7”, a ponadto urządzenie można ustawić zarówno w pionie, jak i poziomie, co daje użytkownikom swobodę pracy i zabawy.

Solidny, wykonany z aluminiowego stopu stojak zapewnia wygodną pozycję do korzystania z tabletu, który nie absorbuje rąk użytkownika, co zapewnia komfort zwłaszcza podczas oglądania filmów lub czytania e-booków. Podstawka umożliwia także korzystanie z tabletu podłączonego do źródła zasilania, bo kabel zasilacza swobodnie przechodzi przez specjalnie dostosowaną do tego wnękę w tylnej obudowie stojaka.

Mimo iż konstrukcja podstawki jest solidna, to jest również lekka, a jej profil sprawia, że komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami pomieszczeń i sama może stanowić ciekawy akcent dekoracyjny. Na uwagę zasługuje też delikatna powierzchnia na przedzie stojaka, z którą bezpośrednio styka się obudowa tabletu, a także gumowa podstawa, pełniąca funkcję antypoślizgową. Koszt zakupu stojaczka to 110 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)