Android 11 i iOS 14 już w czerwcu. Daty publicznych pokazów ujawnione

Android 11 i iOS 14 już w czerwcu. Daty publicznych pokazów ujawnione

Android 11 i iOS 14 już w czerwcu. Daty publicznych pokazów ujawnione
Miron Nurski
06.05.2020 15:41, aktualizacja: 06.05.2020 17:41

Koronawirus pokrzyżował plany Google'a i Apple'a, ale obaj giganci bynajmniej nie wstrzymali prac nad swoimi systemami. Nowe wersje Androida 11 i iOS-u 14 zobaczymy już w czerwcu.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną impreza Google I/O 2020 została całkowicie odwołana, a Apple przeniósł swoje WWDC 2020 do sieci. Publiczne pokazy nowych systemów mają się odbyć, ale oczywiście w nieco innej formie.

Android 11 ma się pojawić na Beta Launch Show

Beta Launch Show - tak Google nazwał wirtualną imprezę, którą zaplanowano na 3 czerwca.

Podczas Beta Launch Show ma się odbyć sesja z pytaniami na żywo, na które odpowiadać będą programiści Google'a. 3 czerwca Android 11 wkroczy najpewniej także w fazę otwartych testów beta.

Przypomnę, że deweloperska wersja Androida 11 została wydana już w lutym, ale system nie doczekał się dotychczas medialnej prezentacji nowych funkcji.

iOS 14 ma ujrzeć światło dziennej podczas wirtualnego WWDC 2020

Tegoroczna impreza dla związanych z ekosystemem Apple'a programistów będzie miała formę telekonferencji. Zaplanowano ją na 22 czerwca.

Obraz

Plany omówienia przyszłości systemów iOS, iPadOS, watchOS, macOS oraz tvOS pozostają aktualne, więc możemy być pewni, że tego dnia zobaczymy najnowsze wydania w akcji.

Oba wydarzenia będzie można śledzić online, ale jeśli nie macie takiej ochoty, wszystkie ujawnione szczegóły na temat Androida 11 i iOS-u 14 znajdziecie oczywiście na łamach Komórkomanii.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)