Android 11 na Samsungu Galaxy S10. Aktualizacja do One UI 3 jest już dostępna w Polsce

Android 11 na Samsungu Galaxy S10. Aktualizacja do One UI 3 jest już dostępna w Polsce

Android 11 na Samsungu Galaxy S10. Aktualizacja do One UI 3 jest już dostępna w Polsce
Arkadiusz Stando
01.02.2021 18:56, aktualizacja: 02.02.2021 12:55

Na początku stycznia Samsung wprowadził, a następnie cofnął aktualizację do Androida 11 dla smartfonów z serii Galaxy S10. 1 lutego możliwość aktualizowania smartfonów do najnowszej wersji systemu została przywrócona.

Wycofana wcześniej aktualizacja powodowała problemy z utrzymaniem ostrości przez aparat czy notoryczne nagrzewanie się smartfonów Samsunga. Najwyraźniej firma załatała już wszystkie błędy w oprogramowaniu i od dziś właściciele modeli z serii Galaxy S10 mogą znów pobrać aktualizację do Android 11. Należy odnotować, że zawarto w niej także styczniowe poprawki bezpieczeństwa.

Od dziś Android 11 w modelach Samsung Galaxy S10 jest dostępny także w Polsce. Aktualizacja wprowadzana jest stopniowo, więc niewykluczone, że niektórzy będą musieli jeszcze chwilę poczekać. Nasz czytelnik Oskar pochwalił się zrzutami ekranu przedstawiającymi nową aktualizację do Androida 11 i One UI 3.0. Cała paczka wraz zabezpieczeniami Androida waży 1848,97 MB.

Obraz
Obraz

Samsung opublikował już pełną listę zmian dostępnych w Android 11 i nakładce One UI 3.0. Najwięcej nowości użytkownicy znajdą w często używanych funkcjach, takich jak Ekran Startowy czy w szybkim panelu. Samsung twierdzi, że zostały ulepszone pod względem wizualnym, aby mniej rozpraszać uwagę użytkowników i podkreślać ważne informacje.

Samsung informuje też, że One UI 3.0 pozwoli lepiej zoptymalizować wydajność aplikacji i zużywać przy tym mniej energii. Nowa wersja nakładki posiada także nowe mechanizmy kontroli prywatności w tym jednorazowe uprawnienia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)