HTC z Androidem 2.1 (Flan) na wideo!

HTC z Androidem 2.1 (Flan) na wideo!

google-android-pumpkin-face
google-android-pumpkin-face
Jan Bilstrub
01.12.2009 21:54, aktualizacja: 01.12.2009 22:54

HTC, choć produkuje świetne telefony, nie jest firmą, która dotrzymuje słowa. Jesienią dla użytkowników HTC Magic i G1 miał być dostępny Sense UI. Aktualizacja, owszem, pojawiła się w kilku państwach, ale nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości była osiągalna w Europie czy Stanach. Pojawiło się jednak światełko w tunelu i, jeśli wszystko pójdzie dobrze, użytkownicy będą bardzo zadowoleni.

Niedawno mogliście zobaczyć zdjęcia HTC Hero z Androidem w wersji 2.1. Dziś na YouTube pojawił się filmik z HTC Dream (G1), na którym zainstalowano najnowszą wersję systemu. Jest to wczesny build  i, choć śmiałkowie którym nie zależy na gwarancji producenta mogą ją już zainstalować, na razie lepiej ją omijać.  Niemniej jednak warto rzucić okiem na poniższy filmik.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na forum XDA.

W wersji 2.1 (Flan) pojawi się widżet do zarządzania energią, z poziomu którego będzie można włączać i wyłączać: WiFi, GPS, Bluetooth, synchronizację danych oraz kontrolować jasność ekranu. Pulpity będą mogły pracować w pozycji horyzontalnej, a praca systemu zostanie znacznie przyspieszona.

Jak podaje SlashGear, HTC szykuje aktualizację do Androida 2.1 z Sense, która powinna pojawić się do końca tego roku. Osobiście szczerze wątpię w realność tego terminu, niemniej, warto trzymać rękę na pulsie, gdyż zapowiada się nieźle.  Ciekawe tylko, czy upgrade dostępny będzie dla wszystkich telefonów czy tylko dla HTC Hero.

Przy okazji chciałbym pozdrowić Orange ? aktualizacja do Androida 1.6 dla HTC Magic wciąż nie jest dostępna.

źródło grafiki: walyou

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)