Android 2.2 Froyo na pewno dla najnowszych modeli HTC

Android 2.2 Froyo na pewno dla najnowszych modeli HTC21.05.2010 10:45
Android 2.2 Froyo na pewno dla najnowszych modeli HTC
Karolina Adamus

2 do 5 razy szybszy, niż Eclair. Obsługa Adobe Flash 10.1. Możliwość użycia telefonu, jako hotspot WiFi. To tylko niektóre z nowości, jakie będzie oferowała przedstawiona wczoraj oficjalnie na spotkaniu I/O kolejna wersja systemu Android o nazwie Froyo. Zastanawiacie się pewnie, które z telefonów będą miały możliwość aktualizacji do najnowszej odsłony. HTC zdradził już kilka szczegółów.

Firma HTC potwierdziła oficjalnie, że najnowsze z jej modeli na pewno otrzymają aktualizację do Androida 2.2. Mówiąc najnowsze HTC ma na myśli smartfony, które trafiły do sprzedaży w 2010 roku, takie jak Legend, Desire czy też Droid Incredible, EVO 4G i MyTouch Slide dostępne w USA. Aktualizacja dla tych telefonów ma być dostępna w drugiej połowie 2010. We Froyo mają być także wyposażone nowe modele HTC, które dopiero pojawią się na rynku w tym roku, jak Wildfire.

Producent nie wypowiedział się niestety na temat takich smarfonów, jak Hero, którego użytkownicy nadal czekają na aktualizacje do wersji 2.1. Firma obiecała wypuścić oficjalną listę modeli i dat ich aktualizacji do Froyo, jak tylko będzie gotowa do wprowadzenia nowego softu do swoich telefonów, a co za tym idzie przygotowania interfejsu Sense pod nową wersję Androida.

Pewne jest, że Froyo nie zawita na takie modele jak G1 i Magic. Mają one zbyt mało RAM-u, aby mogły płynnie obsłużyć Android 2.2.

Źródło: GSMArena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)