Android 2.3 dla HTC Desire jeszcze w tym miesiącu

Android 2.3 dla HTC Desire jeszcze w tym miesiącu

HTC Desire
HTC Desire
Tomasz Hamryszak
12.07.2011 07:00, aktualizacja: 12.07.2011 09:00

Jeszcze kilka tygodni temu w Internecie aż wrzało od sprzecznych doniesień związanych z aktualizacją HTC Desire. Dzisiaj już wiemy, że kultowy smartfon tajwańskiego producenta na pewno otrzyma najnowszą wersję Androida. Firma poinformowała teraz także o przypuszczalnej dacie wprowadzenia nowego oprogramowania.

Według oficjalnej informacji zamieszczonej w serwisie Facebook HTC zakończyło już prace nad aktualizacją. Oznacza to, że nowe oprogramowanie przeszło pozytywnie fazę testów, a pierwsi szczęśliwcy mogą się go spodziewać jeszcze w tym miesiącu.

Oficjalny komunikat HTC w wolnym tłumaczeniu brzmi następująco:

Witajcie. Mamy dla Was nowe informacje o naszej aktualizacji Androida dla HTC Desire. Testy przebiegły pomyślnie, a więc zaczniemy wprowadzać aktualizację do końca lipca! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!

Niestety, wciąż nie mamy szczegółowych informacji na temat nowego oprogramowania. Według wcześniejszych doniesień producent zmuszony był do pozbycia się niektórych aplikacji, a nawet całej nakładki HTC Sense. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się dopiero w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: HTC Fanpage

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)