Android 2.3 Gingerbread zadebiutuje już jutro?!

Android 2.3 Gingerbread zadebiutuje już jutro?!05.12.2010 09:00
Android 2.3 Gingerbread zadebiutuje już jutro?!
Jakub Płaza

Data premiery nowej odsłony systemu Android jest teraz bardzo gorącym tematem. Co chwila poznajemy nowe, jeszcze prawdziwsze od poprzednich terminy. Jakby tego było mało, tym razem mamy dla Was jeszcze jeden. Tym razem prawdziwszy niż dotychczasowe. Nie wierzycie? Mamy na to mocny dowód.

Zacznę od tego, że Androida 2.3 Gingerbread zobaczymy już jutro (6 grudnia 2010). Wszystko dokona się podczas eventu pod nazwą Dive Into Mobile. Nieco wyżej zapewniałem, że ta data ma w sobie coś, czego nie miały poprzednie. Pora się wytłumaczyć.

Informacja wyszła nie od byle kogo, bo od samego Notion Ink. Firma ma gotowy tablet o nazwie Adam, który działa pod kontrolą Androida, i właśnie został zaakceptowany przez FCC. Z tej okazji postanowili zdradzić kilka szczegółów na jego temat.

6 grudnia jest kolejnym wielkim dniem dla Androida i przekonacie się, jak szybkie potrafi być Notion Ink.

W całej historii jest sporo znaków zapytania i niedomówień. Z drugiej strony wszystko brzmi bardzo wiarygodnie i obiecująco. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze oficjalnego stanowiska Google'a, który niestety milczy. Pragnę jednak przypomnieć, że 15listopada Eric Schmidt powiedział, że Gingerbread zadebiutuje za kilka tygodni. Wszystko się zatem zgadza, prawda?

Źródło: phone dog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)