Android 2.4 Honeycomb w lutym podczas targów MWC?

Android 2.4 Honeycomb w lutym podczas targów MWC?
16.12.2010 16:16
fot. Android and Me
fot. Android and Me
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Obecnie uwaga fanów Androida skierowana jest na nową wersję systemu - Gingerbread, która kilka dni temu zawitała na rynku. Jednak poza piernikiem głośno mówiło się również o Androidzie Honeycomb, który miał być przeznaczony głównie dla tabletów. Pojawiła się plotka, że plaster miodu zaszczyci nas swoją obecnością już w lutym, podczas targów MWC.

Oczywiście to jedynie plotka. Jej źródłem jest serwis Android and Me, któremu takiej informacji udzielił pewien tajemniczy deweloper pracujący aktualnie nad aplikacją dla Honeycomba. Drugą ciekawostką jest to, że następca piernika wcale nie będzie miał oznaczenia 3.0, ale 2.4, co jest trochę dziwne.

Spekulowano, że system ma być przeznaczony głównie dla tabletów, jednak Google najwyraźniej chce wypuścić jeden system zarówno dla komórek, jak i tabletów, podobnie jak postąpił Apple ze swoim iOS.

Przyszłoroczne targi MWC w Barcelonie szykują nie lada gratkę dla użytkowników - na imprezie swoje 5 minut będą miały takie osoby, jak Eric Shmidt - CEO Google, Peter Cho - CEO HTC, przedstawiciel Nvidii, a nawet Paul Jacobs z firmy Qualcomm, co oznacza, że targi mogą zakończyć się premierami sprzętu czy oprogramowania.

Źródło: Android and Me

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)