Android 4.4 zatańczy dla nas już 18 października?

Android 4.4 zatańczy dla nas już 18 października?16.10.2013 13:00
Android 4.4 KitKat
Android 4.4 KitKat

Było już wiele przecieków, plotek i spekulacji na temat daty premiery nowego Androida i Nexusa 5. Ta, która przewijała się przez media najczęściej - 15 października - niestety okazała się nieprawdziwa, jednak niewykluczone, że prezentacja i tak odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Po raz pierwszy bowiem mamy do czynienia z czymś, co można uznać za oficjalną zapowiedź. A przynajmniej wskazówkę.

Na profilu KitKata w serwisie Google+ pojawił się dziś wpis o treści "Everybody dance now!" z hashtagiem "#AndroidKITKAT" i załączoną grafiką, którą możecie zobaczyć powyżej. Oczywiście o żadnej dacie nie ma mowy wprost, jednak zdaje się, że internauci szybko rozszyfrowali zagadkę.

"Everybody Dance Now" to tytuł piosenki amerykańskiej grupy C+C Music Factory. Dość wymowny jest fakt, że trwa ona dokładnie 4 minuty i 4 sekundy (przypominam, że mówimy o Androidzie 4.4). Jak ma się to wszystko do daty premiery nowych produktów Google'a? Otóż utwór ten został wydany 18 października 1990 roku. Wiele wskazuje więc na to, że nadchodzące nowości ujrzymy już w piątek.

[solr id="komorkomania-pl-195495" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/2802,nexus-5-i-android-4-4-wyciekaja-na-7-minutowym-wideo" _mphoto="lg-nexus-5-fot-youtube-c-ed1f1bc.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4594[/block]

To jest niestety tylko jeden z możliwych scenariuszy. Ten nieco mniej optymistyczny związany jest z nową reklamą Nexusa 7, która pojawiła się na YouTubie kilka dni temu. Na jednym z ujęć można zobaczyć widoczny na ekranie tabletu widget z zegarem i kalendarzem. Wyświetlana na nim data to 23 października, więc wiele osób spekuluje, że to właśnie na ten dzień Google zaplanowało prezentację.

fot. youtube.com
fot. youtube.com

Która data okaże się zatem prawdziwa? Niewykluczone, że... obie. Istnieje spora szansa na to, że już pojutrze odbędzie się oficjalna prezentacja Androida 4.4, Nexusa 5 i - być może - zegarka Nexus Gem, natomiast w przyszłą środę urządzenia trafią do sprzedaży lub/i rozpocznie się proces aktualizacyjny dla starszych Nexusów. Jedno jest niemal pewne - Google uwielbia tego typu zagadki, więc z tymi datami coś musi być na rzeczy.

Źródło: Phone ArenaYouTube

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)