Android dostał swojego Passbooka [wideo]

Android dostał swojego Passbooka [wideo]

Android dostał swojego Passbooka [wideo]
Krystian Bezdzietny
25.09.2012 08:52, aktualizacja: 25.09.2012 10:52

Passbook jest jedną z najbardziej rewolucyjnych nowości w iOS 6. Dzięki tej aplikacji użytkownik gromadzi wszystkie swoje kupony rabatowe, bilety do kina czy karty pokładowe w jednym miejscu, gdzie są one świetnie uporządkowane. Użytkownicy Androida pozazdrościli takiego rozwiązania i stworzyli własnego Passbooka, który nosi nazwę PassWallet.

Aplikacja, podobnie jak Passbook, współpracuje z plikami .pkppass, wprowadzonymi przez Apple'a w obieg. Androidowcy mogą bez problemów zarządzać elementami Passbooka poprzez kolekcjonowanie biletów, kuponów, kart pokładowych i innych elementów stworzonych z myślą o apple'owskiej usłudze. Wszystkie karty wyświetlane są w elegancki i profesjonalny sposób:

PassWallet Android v1.0

Ciekawe, co na to Apple i czy do dewelopera aplikacji PassWallet popłyną jakieś groźby i roszczenia z Cupertino. Uważam, że PassWallet to całkiem fajny pomysł, a dzięki popularności Passbooka, do której przyczyni się też jego androidowy odpowiednik, coraz więcej firm będzie korzystać z usługi Apple'a i Passbook faktycznie stanie się użyteczny.

PassWalleta można ściągnąć z Google Play za darmo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)