Android Gingerbread - plotki i przypuszczenia w pigułce

Android Gingerbread - plotki i przypuszczenia w pigułce
15.11.2010 14:15
piernik
piernik
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Plotek i przypuszczeń dotyczących Androida Gingerbreada jest co nie miara. A jeśli ktoś czegoś nie wie, to dopowiada - i tym sposobem mamy do czynienia ze stosem niepotwierdzonych informacji. Jednak co tak naprawdę czeka nas wraz z nadejściem piernika oraz kiedy w ogóle można spodziewać się jego debiutu? Zapraszam do rozwinięcia.

Data wydania

Z tych w miarę wiarygodnych plotek można wywnioskować, że piernik ma zaszczycić nas swoją obecnością jeszcze w tym roku i istnieje duże prawdopodobieństwo, że nastąpi to jeszcze w listopadzie.

Co nowego?

Funkcja Kopiuj/Wklej. Tego możemy być pewni w 99%. Ponadto ma pojawić się WebM, czyli obsługa kodeku VP8 przez Androidy. Na domiar wszystkiego, co jest niemal oczywiste, piernik wprowadzi również zmiany w interfejsie Androida.

Telefony z piernikiem?

Zaszczyt obsługi piernika przypadnie Nexusowi One jako pierwszemu. Wiemy to dzięki niejakiemu Alvarowi Vasquezowi, członkowi Open Handset Alliance, który napisał na swoim Twitterze, żeby deweloperzy szykowali się do udostępnienia piernika dla Nexusa One.

Źródło: TechRadar

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)