Rio to najnowszy film animowany twórców Epoki lodowcowej. Widz zostanie zauroczony niezwykłymi przygodami udomowionej papugi, która porzuci wygodne życie w małym amerykańskim miasteczku na rzecz egzotycznego Rio de Janeiro. Zobaczcie oficjalny trailer z filmu. Zapowiada się smakowicie.
Teraz do rzeczy. Rovio poinformowało na swoim blogu, że firma podpisała porozumienie z wytwórnią filmową która wyprodukowała Rio. Na mocy umowy, Rovio stworzy Angry Birds Rio, grę na iPhone’a oraz iPada której fabuła oparta zostanie o wydarzenia ukazane w filmie. Poniżej możecie zobaczyć sympatyczny teaser który zapowiada grę.
Zgodnie z informacjami podanymi na blogu. Na graczy czekać będzie znany z poprzednich cześć gameplay (nadal strzelamy z procy) wzbogacony o nowe funkcjonalności. Na starcie zagramy w 45 plansz. Kolejne przewidywane są w późniejszych aktualizacjach aplikacji. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać. Świat kolorowych piórek może okazać się jeszcze większym hitem aniżeli wersja Halloween.
Źródło: AppAdvice