Angry Birds Rio za darmo w Android Markecie

Angry Birds Rio za darmo w Android Markecie
30.03.2011 17:43
Angry Birds Rio za darmo w Android Markecie
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Tak moi drodzy, po raz kolejny piszemy o Angry Birds. Tym razem o najnowszej wersji Rio, która wylądowała kilkanaście godzin temu w Android Markecie. W przeciwieństwie do wersji na iPhone’a grę możecie pobrać za darmo!

Tradycji stało się zadość - fińskie Rovio po raz kolejny udostępniło swój hit za darmo dla użytkowników Androida, oczekując w zamian pobłażliwości dla reklam pojawiających się podczas grania. Jest to ta sama wersja, którą można było pobrać kilka dni temu z Amazon Appstore.

Krótko mówiąc, otrzymujecie wersję z 60 planszami, które trzeba przejść, aby uwolnić wszystkich bohaterów znanych z filmu animowanego Rio. Wersja z Android Marketu zawiera większą liczbę ukrytych owoców do znalezienia. Twórcy zapowiedzieli również kolejne aktualizacje – spodziewajcie się wiec dodatkowych plansz oraz achievementów.

Jeżeli nie przeszkadzają Wam reklamy w grach, to powinniście skorzystać z tego bezpośredniego odnośnika do Android Marketu. Przekonajcie się, czy nowe wcielenie wściekłych ptaków jest warte Waszego czasu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)