Angry Birds Speaker Dock - obowiązkowy gadżet dla fanów Wściekłych ptaków

Angry Birds Speaker Dock - obowiązkowy gadżet dla fanów Wściekłych ptaków

Angry Birds Speaker Dock - obowiązkowy gadżet dla fanów Wściekłych ptaków
Krystian Bezdzietny
02.10.2011 12:12, aktualizacja: 02.10.2011 14:12

Szał Angry Birds nie ustaje. Ja przestałem w nie grać dobre kilka miesięcy temu i na widok kolejnych wersji gry po prostu odwracam głowę, to pewnie są wśród nas jeszcze jacyś entuzjaści tego tytułu. Dla nich właśnie stworzono gadżet Angry Birds Speaker Dock, w którym nie tylko umieścisz swojego smartfona, ale który także posłuży Ci jako głośnik.

Do wyboru są trzy gadżety. Pierwszy z nich, widoczny u góry, to czerwony ptaszek figurujący jako głośnik oraz podstawka dla telefonu. Koszt: 79,99 dolarów.

Obraz

Gadżet numer dwa to świnia z hełmem (kaskiem?), która podobnie jak czerwony ptak jest głośnikiem, lecz na górze ma zamontowany port dla iPhone'ów i iPodów touch, dzięki czemu może służyć również jako podstawka. Koszt: 99,99 dolarów.

Obraz

Zabawka numer trzy - głośnik + podstawka, w tym wypadku ptaszek czarny. Koszt: 99,99 dolarów.

Wszystkie te ptako-głośniki działają w systemie stereo, a u swojej podstawy mają coś na kształt subwoofera. Zabawki już niebawem będą do zakupienia w Apple Store'ach i na stronie gear4.com. Jeżeli więc do Twojej kolekcji futerałów, koszulek, pościeli, kubków i kto wie, czego jeszcze z Angry Birds brakuje Ci głośnika, to już niebawem będziesz mógł tę stratę nadrobić.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)