Angry Birds z Retina Display oraz Game Center na pokładzie

Strona głównaAngry Birds z Retina Display oraz Game Center na pokładzie
01.10.2010 05:00
Angry Birds iPhone
Angry Birds iPhone
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Trudno przejść obojętnie obok gry, która od wielu tygodni utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepszych gier w App Store. Tym bardziej, że producent aplikacji nie przestaje inwestować w ten bardzo ciekawy tytuł.

Najnowsza aktualizacja, która pojawiła się w App Store, przynosi mnóstwo dobrego dla fanów Angry Birds. Produkcja firmy Rovio zyskała w końcu nowe szaty, godne iPhone?a 4 oraz wyświetlacza Retina Display. W opinii wielu jest to obecnie najlepiej wyglądająca gra 2D na urządzenia z iOS na pokładzie! Poniżej znajdziecie filmik prezentujący grę zarówno na Samsungu Galaxy S, jak i na iPhonie 4.

Dodatkowo twórcy zaimplementowali usługę dla graczy - Game Center, która uzupełnia wdrożony uprzednio system Crystal. Teraz gracze z całego świata mogą rywalizować ze sobą za pomocą systemu Apple?a. Co ciekawe, osiągnięcia z systemu Crystal przeniesione zostały również do Game Center.

Ostatnią ciekawostką dla fanów jest dodatkowy pakiet 15 poziomów do pokonania. Co najważniejsze, pomimo tak dużej aktualizacji cena gry nadal pozostaje niezmienna i wynosi niecałego dolara! Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z tym tytułem, to odsyłam Was do recenzji Angry Birds HD lub wersji lite, która można pobrać za darmo z App Store. Naprawdę warto!

Źródło: toucharcade

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)