Animoji Karaoke - użytkownicy iPhone'a X pokochali nową funkcję

Animoji Karaoke - użytkownicy iPhone'a X pokochali nową funkcję

Animoji Karaoke - użytkownicy iPhone'a X pokochali nową funkcję
Miron Nurski
06.11.2017 12:29, aktualizacja: 06.11.2017 13:29

Animoji, czyli animowane emotikony, to jedna ze sztandarowych funkcji iPhone'a X. Użytkownicy szybko znaleźli dla niej dość pomysłowe zastosowanie.

Animoji to funkcja zintegrowana z aplikacją iPhone'a X. Dzięki śledzącej twarz TrueDepth pozwala na wysyłanie emotikonów naśladujących mimikę użytkownika.

W teorii funkcja służy przede wszystkim do wysyłania okraszonych zabawnymi animacjami wiadomości głosowych, ale pierwsi posiadacze iPhone'a X znaleźli dla niej lepsze zastosowanie.

Internauci zwariowali na punkcie Animoji Karaoke

Użytkownicy szybko zaczęli wykorzystywać nową funkcję iPhone'a do synchronizowania animacji postaci z popularnymi utworami muzycznymi. Tak zrodziło się Animoni Karaoke. Poniżej kilka najciekawszych przykładów.

Jestem ciekaw, czy Apple jakoś na tę modę zareaguje

Jak wspomniałem, Animoji to funkcja zintegrowana z domyślnym klientem SMS. Aby zrobić taki filmik należy utworzyć nową wiadomość, wyeksportować animację do formatu wideo, a następnie zedytować ją w jakiejś aplikacji do montażu wideo.

Moda na Animoji Karaoke aż się prosi o aplikację, która pozwoli na łatwą edycję animacji. Ciekawe, czy Apple trzyma rękę na pulsie i wkrótce zobaczymy taką funkcję.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)