Anna Rogowska ma swoją aplikację na iPada!

Anna Rogowska ma swoją aplikację na iPada!06.04.2011 18:26
Anna Rogowska ma swoją aplikację na iPada!
Zbyszek Kowal

W App Store pojawiła się darmowa aplikacja przedstawiająca mistrzynię w skoku o tyczce, Annę Rogowską. Jest to pierwsza tego typu aplikacja w sklepie Apple’a promująca polskiego sportowca.

Wprawdzie jakiś czas temu ukazała się gra promująca Agnieszkę Radwańską, ale trudno uznać Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska za udany projekt. W przypadku tej aplikacji nie ma wątpliwości, że sukces będzie znacznie okazalszy.

Polski App Store nie przestaje nas zaskakiwać. Możemy być dumni z naszych firm mobilnych, aplikacji oraz gier, które publikują w polskim sklepie Apple’a. Kolejną ciekawą aplikacją potwierdzającą tę tezę jest produkt agencji kreatywnej Studio A Propos.

411937088838370214

Uniwersalna (iPhone/iPad), darmowa aplikacja AnnaROGOWSKA umożliwia czytanie najświeższych informacji, sprawdzanie i geolokalizację kolejnych startów zawodniczki, przeglądanie tematycznych galerii zdjęć oraz wideo. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, gdziekolwiek jesteś.

Polecamy zapoznać się z aplikacją. Pobranie jest darmowe, a wsparcie dla polskich produktów z pewnością przyda się twórcom. Myślę, że samej mistrzyni również będzie miło znaleźć się wysoko w notowaniu App Store’a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)