Anomaly Warzone Earth [giveaway]

Anomaly Warzone Earth [giveaway]
02.02.2012 05:20
Anomaly Warzone Earth [giveaway]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Prosiliście nas w swoich e-mailach o Anomaly Warzone Earth. Przekazaliśmy Waszą prośbę polskiemu 11 bit studios. Dlatego mamy dla Was promo kody do rozdania! Przy okazji dowiedzieliśmy się interesującej rzeczy.

Anomaly Warzone Earth to oryginalna mieszanka akcji i strategii w odwróconej formule tower defense, w której gracz jest stroną atakującą. Przenosi się do nieodległej przyszłości, kiedy to ma miejsce inwazja obcych na Ziemię. Jego zadaniem jest powstrzymanie ataku bezwzględnych intruzów, którzy zajmują największe miasta świata i stawiają olbrzymie maszyny demolujące wszystko w zasięgu wzroku.

Tego tytułu nie trzeba chyba nikomu specjalnie prezentować. W ubiegłym roku była to jedna z najlepszych gier na rynku. Polską aplikację możecie pobrać w wersji na iPhone’a (1,59 euro) lub iPada (2,39 euro). Z naszej strony pełna rekomendacja.

Jest też inna możliwość, aby kupić grę i przy okazji zrobić dobry uczynek. Anomaly Warzone Earth jest partnerem akcji Humble Bundle – inicjatywy wspierającej międzynarodowe Child's Play. Za 5 dolarów można dostać w pakiecie wspomniane już Anomaly, Osmos, Edge oraz World of Goo. Polecamy zainteresować się tym tematem. Więcej szczegółów na www.humblebundle.com.

GIVEAWAY

Dla naszych porannych ptaszków mamy oczywiście kody do rozdania. Tym razem jest to 8 sztuk (po 4 dla iPhone’a oraz iPada) na grę Anomaly Warzone Earth. Zatem w komentarzu pod wpisem musicie wyszczególnić, czy chcecie otrzymać wersję HD, czy odsłonę dla iPhone’a. Pierwsze cztery komentarze o treści „Chcę Anomaly Warzone Earth” oraz kolejne 4 - „Chcę Anomaly Warzone Earth HD” - nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)